motoger

Szyba tylna Subaru Impreza II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

auto części zamienne
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto szrot
auto części poznań
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
części używane poznań
giełda części poznań
giełda części samochodowych
auto części gliwice
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
części moto2
moto2
gielda czesci
giełda części
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl

Cena Szyba tylna Subaru Impreza Cena

Tanie części do Subaru Impreza przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szyba tylna. Najlepsze części w kategorii Szyby. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2025-01-25 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Szyba tylna do Subaru Impreza II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyba tylna Subaru Impreza II 1.6 2002 cabrio. Tanio Szyba tylna Subaru Impreza II 1.6 2002 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2001. Buda tego auta to cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Subaru. Ten model Impreza wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem szyba tylna i teraz mogłem naprawić samemu Subaru Impreza wersja II. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Subaru Impreza. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Subaru Impreza to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Subaru Impreza. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam szyba tylna do Impreza. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szyba tylna. Znalazłem szyba tylna w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie szyba tylna na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Subaru Impreza. Musiałem poszukać  szyba tylna. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Subaru Impreza. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić szyba tylna w Subaru Impreza. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szyba tylna do Subaru Impreza. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię szyba tylna. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szyba tylna. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Szyba tylna Subaru Impreza II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyba tylna Subaru Impreza II
Szyba tylna Subaru Impreza II Szyba tylna Subaru Impreza II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl